Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zagrody Łukowieckie

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Bystrzyca

Bystrzyca(Zagrody Łukowieckie + 25 km)

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waryńskiego

Lubartów(Zagrody Łukowieckie + 16 km)

325 000 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Jeśli szukasz mieszkania w centrum Lubartowa, ale nie chcesz rezygnować z kameralnego klimatu kamienicy, ta oferta może być bardzo ciekawą propozycją. Przy ul. Waryńskiego 27 czeka 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gołąb

Gołąb(Zagrody Łukowieckie + 13 km)

100 000 zł1 607 m² 62,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka ok. 1600 m2 w miejscowości Gołąb 30 km od Lublina. Działka częściowo zadrzewiona z komórką. Działka zagrodowa z dopuszczeniem realizacji zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Abramów

Abramów(Zagrody Łukowieckie + 19 km)

19,01 zł/m²142 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal na restaurację, przedszkole, żłobek, sklep, stajnię lub inną działalnośc. Prezentujemy Państwu na wynajem lub sprzedaż bardzo ciekawy , nietypowy budynek, zwany potocznie przez mieszkańców ".

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Skrobów

Skrobów(Zagrody Łukowieckie + 12 km)

159 000 zł1 358 m² 117,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1358 m2 położona w miejscowości Skrobów, gm. Lubartów. Według mpzp oznaczona jest symbolem rm - tereny zabudowy zagrodowej. Szerokość około 18.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Tarło-Kolonia(Zagrody Łukowieckie + 18 km)

89 000 zł1 833 m² 48,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana oraz rolna, położone w miejscowości Tarło Kolonia, gm. Niedźwiada Działka o powierzchni 1833m2, szerokość około 36m, długość około 51m. Według mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. 11 Listopada

Lubartów(Zagrody Łukowieckie + 16 km)

1 150 000 zł245 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Budynek mieszkalno-usługowy, lubartów, budynek: - 245 metrów powierzchni - segment skrajny - rok budowy 2005 - wykończony, zamieszkały - wykonany z betonu komórkowego - ocieplenie styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym

Rudno(Zagrody Łukowieckie + 11 km)

165 000 zł8 100 m² 20,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 8 100 m , położona przy drodze wojewódzkiej nr 809. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach 42m x 190m, co daje szerokie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Pryszczowa Góra

Pryszczowa Góra(Zagrody Łukowieckie + 21 km)

299 000 zł2 583 m² 115,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2583 m2. Położona jest w miejscowości Pryszczowa Góra (gm. Niemce) - malowniczej wsi nieopodal Lasów Kozłowieckich, z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Gołąb

Gołąb(Zagrody Łukowieckie + 13 km)

285 000 zł4 600 m² 61,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 4600 m (o wymiarach 24 m x 190 m), zlokalizowana w spokojnej miejscowości Kolonia Gołąb, niedaleko Michowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Zagrody Łukowieckie

Zagrody Łukowieckie,lubelskie

320 000 zł70 m² 4 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 019 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019 m2 zabudowana domkiem szkieletowym z 2021 roku. Znajduje się w spokojnej okolicy Kunowa ok. 200m od jeziora. Działka jest ogrodzona i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Zagrody Łukowieckie

Zagrody Łukowieckie,lubelskie

389 000 zł1 019 m² 391,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1019m2 zabudowana domkiem szkieletowym z 2021 roku. Znajduje się w spokojnej okolicy Kunowa ok. 200m od jeziora. Działka jest ogrodzona i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zagrody Łukowieckie

Zagrody Łukowieckie,lubelskie

260 000 zł72 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom całoroczny na dużej działce, w przepięknej okolicy jeziora Kunów, 1,5km od Firleja! Dom parterowy o powierzchni całkowitej 72 m2 to otwarta przestrzeń podzielona na strefę kuchenną,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij